16:21 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه اسپانیایی مارکا به استاد از صحبت‌های خبرنگار مشهور اسکای اسپورت می‌گوید که فوق ستاره بارسلونا 16 پیش از امروز به فکر ترک این باشگاه بود.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی «مارکا» به استناد صحبت‌های جیان لوکا دی‌مارتزیو نوشته لیونل مسی اولین بار در سال 2004 فکر ترک بارسلونا افتاد و تمایل داشت به تیم چلسی زیر نظر مورینیو بپیوندد و اتفاقا صحبت تلفنی طولانی هم با او داشته است.

این اتفاق البته رخ نداد و مسی در بارسا ماند تا 16 سال بعد و در سن 33 سالگی تصمیم داشته باشد بارسلونا را ترک کند. مهاجم آرجنتینی بارسلونا امسال نیز قصد داشت به هر نحوی شده از جمع آبی و اناری‌ها جدا شود اما این اتفاق رخ نداد او در باشگاه 20ساله‌اش ماندنی شد. مسی در سال 2004 فوتبالیست شناخته شده ای نبود اما از 2 سال بعد از آن تاریخ کم کم آوازه‌اش در فوتبال اروپا پیچید اما او در تمام دوران فوتبال حرفه‌ایش پیراهن بارسلونا را از تن درنیاورده است.

او البته کمتر از یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و احتمالا جدایی‌اش از بارسا بیش از همیشه است. از منچستر سیتی به عنوان جدی‌ترین مقصد این سوپراستار آرجنتینی نام برده می‌شود زیرا با حضور در جمع سیتیزن‌ها باز هم او می‌تواند با پپ گواردیولا که خاطرات خوبی از همکاری با او دارد، کار کند.

مرتبط:

اعتراف بازیکن جدید بارسلونا: یک کلمه از حرف‌های مسی را هم نفهیدم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر