22:08 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا با حضور مقابل پرتگال رکوردشکنی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرجیو راموس رکورد جدیدی را در تیم ملی کشورش به ثبت رسانده است. او به رکورد 13340 دقیقه رسید و رکورد ایکر کاسیاس با 13336 دقیقه را شکست و به رکورد دار دقایق در تاریخ لاروخا تبدیل شد. او پس از این اتفاق در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام به این قضیه افتخار کرد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا در دقیقه 81 به جای اریک گارسیا وارد زمین شد اما 9 دقیقه هم کافی بود تا از رکورد کاسیاس عبور کند. کاپیتان فعلی تیم ملی اسپانیا که با 173 بازی رکورد دار است و بالاتر از کاسیاس با 167 و ژاوی هرناندز با 133 بازی قرار دارد، توانست از نظر دقایق نیز رکوردشکنی کند.

سرجیو راموس همچنان این فرصت را دارد که این رکورد را ارتقا بدهد و تا جایی پیش برود که دیگر دست یافتن به رکورد او غیرممکن شود. راموس که از این رکورد شکنی به وجد آمده، پس از بازی در بخش استوری های اینستاگرام با انتشار دو استوری به این قضیه افتخار کرد.

او با انتشار این عکس که موزیکی افتخار آمیز روی آن بود. نوشت:«مفتخر به پوشیدن این نشان و پیراهن» او همچنین عدد 173 را در بالای آن درج کرد که مربوط به تعداد بازی‌های ملی‌اش است و به نحوی به این قضیه افتخار کرد.

View this post on Instagram

🇪🇸 Ramos supera a Casillas y ya es el jugador con más minutos defendiendo a España

A post shared by Diario AS (@diarioas) on

مرتبط:

عکس یادگاری راموس با رونالدو و په په در پایان بازی دوستانه + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر