16:16 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سنگربان سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید، در جدیدترین گفت‌و گوی خویش، دستآوردهای رونالدو را حیرت‌انگیزتر نسبت به موفقیت‌های مسی عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بیش از یک دهه است که هواداران، مربیان و بازیکنان به مقایسه مسی و رونالدو می‌پردازند و با ارائه آمارها و دیدگاه‌های شخصی شان تلاش دارند تا یکی را بر دیگری برتری دهند.

هیچکس اما موفق نشده تا برتری یکی را بر دیگری ثابت کند و هر دو بازیکن در موارد مختلف آمار درخشانی دارند.

ایکر کاسیاس، دروازه‌بان سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید اما معتقد است که دستآوردهای رونالدوحیرت‌انگیزتر نسبت به موفقیت‌های مسی است.

او در جدیدترین گفت‌و گویش با ESPN، در این مورد صحبت کرد و گفت:« کریستیانو همیشه تمایل داشته تا بهترین باشد. از زمانی که یک بازیکن جوان بود. به باور من او به این مسئله دست پیدا کرده است. اگر بخواهم او را با مسی مقایسه کنم باید بگویم کارهایی کریستیانو انجام داده بسیار حیرت انگیزتر از کارهای مسی بوده زیرا همه ما می‌دانیم که مسی چه استعدادی دارد اما کریستیانو با کار و تلاش توانسته بهترین باشد. حس می‌کنم خوش شانس بوده‌ایم که توانستیم از دیدن بازی این دو پدیده لذت ببریم. برای مردمی که کریستیانو را نمی‌شناسند، او انسانی مغرور است اما درواقع او کاملا برعکس است».

کاسیاس چندی پیش به دلیل حمله قلبی و مشکلاتی که برایش پیش آمد از فوتبال خداحافظی کرد و در حال حاضر فعالیتی در دنیای فوتبال ندارد.

مرتبط:

پیام مسی به کاسیاس: "او یک رقیب سخت بود"
پیام تبریک بازنشستگی از فوتبالِ رونالدو به کاسیاس
راموس رکورد کاسیاس را شکست + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر