23:06 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فرانسه فردا شب در ورزشگاه استاد دو فرانس میزبان پرتگال است و رونالدو پس از 4 سال بار دیگر به این ورزشگاه بر می‌گردد و خاطرات خوش قهرمانی یورو را مرور خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم های فرانسه و پرتگال، 4 سال قبل در ورزشگاه استادو فرانس سنت دنیس در فینال جام پانزدهم به مصاف هم رفتند و پرتگال موفق شد در وقت‌های اضافه قهرمان اروپا شود.

مهمترین اتفاق در آن بازی، برخورد دیمیتری پایت با رونالدو بود که موجب شد کاپیتان پرتگال به دلیل مصدومیت روی زمین بیفتد. رونالدو ده دقیقه بعد دوباره به دلیل همان مصدومیت روی زمین افتاد و اشک ریخت اما با زانوی بسته شده، بار دیگر به زمین بازگشت تا بتواند به تیمش کمک کند.

اما پنج دقیقه بعد دیگر نتوانست شرایط را تحمل کند و با زانویی مصدوم، مجبور به ترک زمین شد. به این ترتیب دقیقه 25، رونالدو زمین را ترک کرد و جایش را به کوارشما داد.

پس از آن رونالدو در کنار فرناندو سانتوس، به هدایت تیم ملی پرتگال پرداخت و تشویق‌ها و روحیه دهی او سبب شد تا در دقیقه 109 ادر برای این تیم گُل‌زنی کند و این تیم برای نخستین بازی قهرمان اروپا شود.

آن شب برای رونالدو بسیار دراماتیک بود و او بازی را که با اشک آغاز کرده بود و با لبخند و شادی ترک کرد و قهرمان شد.

دو تیم فردا شب در لیگ ملت‌های اروپا به مصاف هم خواهند رفت و دیدار جذابی برای صدرنشینی در گروه C رقابت‌ها دارند.

دو تیم تا حالا دو دیدار در این رقابت‌ها انجام داده اند و موفق به کسب دو پیروزی شده اند اما پرتگال به دلیل گُل‌زده بهتر صدرنشین گروه است.

 

مرتبط:

هیچکس از ما بخاطر محافظت از رونالدو در برابر ویروس کرونا تشکری نکرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر