01:11 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک کروات تیم رئال مادرید اعلام کرده دوست دارد در این تیم بماند اما معتقد است که او در سن خاصی قرار دارد و احتمالا مدیران رئال تصمیمی جدید بگیرند.

این بازیکن سابقه‌دار رئال که افتخار کسب توپ طلای فوتبال جهان را نیز در کارنامه دارد، در این باره اظهار داشت:«وظایف من در تیم ملی مانند وظایفم در رئال مادرید است. بازی به بازی پیش می‌رویم تا ببینیم چه پیش می‌آید. مطمئنا دوست دارم در رئال مادرید بمانم اگرچه که می‌دانم در سن خاصی به سر می‌برم و باشگاه باید کاری را انجام دهد که به نفع همه است
مودریچ در ادامه صحبت‌هایش همچنان در این خصوص بیان داشت:«تا زمانی که احساس کنم نقش مهمی در تیم رئال مادرید دارم دوست دارم در مادرید بمانم. زمانی که دیگر مهم نباشم به دنبال چالشی جدید خواهم رفت هرچند که فعلا چنین تصمیمی در برنامه کاری من نیست. نمی‌خواهم برای خودم محدودیت بگذارم یا تاریخی را مشخص کنم. می‌خواهم بازی به بازی پیش بروم تا ببینم از لحاظ ذهنی و فیزیکی چه شرایطی دارم. تا زمانی که حس خوبی دارم می‌خواهم برای تیم ملی بازی کنم.»

مودریچ در جریان حضورش در رئال مادرید توانسته جایزه توپ طلای دنیای فوتبال را برنده شود و به سلطه مسی و رونالدو خاتمه دهد. هافبک کهکشانی‌ها بیش از 350 بار برای رئالی‌ها به میدان رفته و 130 بازی ملی هم در کارنامه خود دارد.

مرتبط:

ردنپ به تاتنهام: در کنار بیل، مودریچ را هم بخرید
مودریچ: می‌خواهم با پیراهن رئال از فوتبال خداحافظی کنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر