21:56 31 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانس فوتبال، فهرستی از بهترین‌ هافبک‌های هجومی و دفاعی را برای انتخاب در ترکیب تیم رویایی اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه «فرانس فوتبال» چندی قبل اعلام کرد که به دلیل شرایط کرونایی، مراسم توپ طلا در 2020 برگزار نمی شود و به جای آن تیم رویایی تاریخ فوتبال را مشخص خواهد کرد.

این نشریه می خواهد با آرأ بیش از 170 روزنامه نگار از اکثر نقاط جهان و از میان 11 فوتبالیست تیم منتخب تاریخ این رشته مهیج را انتخاب کند.

این نشریه قبل از این نامزدان بهترین دورازه‌بان و مدافعان را منتشر کرده بود و دقایقی قبل فهرست بهترین هافبک‌های دفاعی و هجومی را نیز مشخص کرد.

براساس اعلام فرانس فوتبال  نام بیست هافبک دفاعی برای انتخاب در تیم رویایی انتخاب شده اند و فهرست آن به شرح زیر است:

آندره پیرلو، فرناندو ردوندو، فرانک رایکارد، برند شوستر، کلارنس سیدورف، لوییس سوارز، مارکو تاردلی، ژابی آلونسو، ژان تیگانا، ژاوی، سرخیو بوسکتس، جوزپ بوژسیک، پائولو روبرتو فالکائو، استیون جرارد، دی دی، جرسون، پپ گواردیولا، جوزف ماسپوست، یوهان نیکنز و لوتار ماتئوس.

 

در فهرست هافبک‌های هجومی نیز نام‌های بازیکنان بزرگی چون پله و ماردونا دیده می‌شود و فهرست آن به شرح زیر است:

روبرتو باجو، بابی چارلتون، آلفردو دی استفانو، انزو فرانچسکولی، رود گولیت، گئورگی هاجی، آندرس اینیستا، لاژلو کوبالا، دیگو مارادونا، آلساندرو ماتزوله، پله،  میشل پلاتینی، فرانس پوشکاش، جیانی ریورا، خوان آلبرتو شیافینو، سوکراتس، توتی، زیکو و زین الدین زیدان.

 

فرانس فوتبال دوشنبه هفته آینده فهرست 30 نامزد برای پست بال راست، بال چپ و مهاجم نوک را اعلام خواهد کرد. تا کنون نامزدهای بهترین دروازه بان، مدافع و هافبک در هر پست اعلام شده اند و تیم برتر تاریخ فوتبال (Dream Team) در روز 27  قوس مشخص می شود.

مرتبط:

راه حل مجله فرانس فوتبال؛ «تیم رویایی» جایگزین «توپ طلا 2020» شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر