16:43 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادن هازارد دو هفته فرصت دارد تا خود را برای دیدار جذاب ال‌کلاسیکو آماده سازد و به میدان برود.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هازارد اخیراً بار دیگر مصدوم شد و گفته می‌شد که اگر ریکاوری او به درستی پیش برود، به ال کلاسیکوی نیوکمپ خواهد رسید.

اما به نظر می‌رسد که رسیدن او با ال‌کلسیکو دشوار است زیرا فرصت اندکی در پیش دارد و ممکن نیست به آمادگی کامل بدنی برسد.

با توجه به اینکه لالیگا هنوز تاریخ دقیق بازی بارسا – رئال را بین 24 یا 25 اکتبر تأیید نکرده است، گفته می‌شود که هازارد دو هفته فرصت دارد تا خود را به زیدان و کادر پزشکی باشگاه ثابت کند و برای این بازی مهم دعوت شود.

رئال مادرید تا دیدار ال‌کلاسیکو، دو بازی انجام خواهد داد و در لالیگا به مصاف کادیز و در دور گروهی لیگ قهرمانان نیز به مصاف شاختار خواهد رفت. هازارد اگر در یکی از این دیدارها به میدان رفت، می‌تواند رئال را در ال‌کلاسیکو همراهی کند.

تا اینجای کار هازارد یک دقیقه هم در تیم اصلی بازی نکرده و باید به سختی روی آمادگی جسمانی خود کار کند و ممکن نیست حتی در این دو بازی به میدان برود.

از سویی هم کادرفنی رئال تا زمانی که هازارد از نظر بدنی کاملاً آماده نباشد، روی او ریسک نخواهند کرد زیرا او در یک سال گذشته مصدومیت‌های متوالی را سپری کرده و نتوانسته به صورت کامل بهبود یابد.

با این حال، به نظر نمی‌رسد که این بازیکن به ال‌کلاسیکو برسد و نیاز به معجزه دارد تا زیدان از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

مرتبط:

فهرست رئال برای جدال با وایادولید؛ هازارد برگشت+ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر