08:22 24 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش یک رسانۀ ایتالیایی، باشگاه یوونتوس در حال آماده‌سازی یک پیشنهاد بزرگ برای ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن است.

به گزارش اسپوتنیک، لیگ ملت‌های اروپا در حال برگزاری است و بازیکنان این قاره هم در اردوهای ملی به سر می‌برند اما همچنان اخبار مربوط به نقل و انتقالات در رسانه‌ها منتشر می‌شود.

نشریه ایتالیایی «توتو اسپورت» ایتالیا در همین زمینه خبری مبنی بر آماده سازی پیشنهاد خرید امباپه توسط یوونتوس منتشر کرده که باعث تعجب فوتبال‌دوستان بابت رقم آن می‌شود. این نشریه نوشته مدیران یووه در حال آماده کردن پیشنهادی به ارزش 400 میلیون یورو هستند تا امباپه را تابستان سال آینده به تورین ببرند.

بسیاری از هواداران یوونتوس رویا این مسئله را می‌بینند که امباپه و رونالدو در کنار هم بازی کنند و سال آینده ممکن این اتفاق رخ دهد و رونالدوی 35 ساله که بجز امسال، یک سال از قراردادش باقی مانده می‌تواند در صورت رخ دادن این اتفاق در کنار امباپه، زوجی رویایی برای هواداران یوونتوس بسازند.

یوونتوسی‌ها که رونالدو را 2 سال پیش خریداری کرده‌اند این بار طبق اعلام توتو اسپورت هر کاری می‌کنند تا بتوانند سوپراستار فرانسوی را جذب کنند. در همین حال، امباپه که یکی از گزینه‌های رئال مادرید هم هست هر فصل، در فرانسه بی‌نظیر کار می‌کند و همین حالا هم در 3 بازی خود توانسته 2 گل بزند و 3 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش بدهد.

مرتبط:

امباپه: رونالدو اسطوره است؛ او بهترین بازیکن تاریخ است
ادعا در ایتالیا؛ رونالدو بیاید، امباپه می‌ماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر