23:00 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره بلجیمی رئال مادرید به دلیل مصدومیت قصد ندارد به تمرینات برگردد.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هازارد ستاره بلجیمی رئال‌مادرید هم‌اکنون مصدوم است و تنها دو هفته فرصت دارد تا به دیدار حساس با بارسا برسد اما گفته می‌شود هازارد قصد ندارد برای برگشت به تمرینات ریسک کند.

زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها نیز نمی‌خواهد به مهاجم خود فشار بیاورد. شماره هفت رئالی‌ها اوضاع بدی در این تیم تجربه کرده است. او در 11 ماه اخیر در چند مقطع، مصدوم شده و نتوانسته انتظارات مادریدی‌ها را برآورده کند. در حال حاضر هیچ تاریخی برای برگشت این ستاره همیشه مصدوم اعلام نشده و موضوع به این دلیل است که هیچ‌کسی در باشگاه رئال قصد ندارد این بازیکن را تحت فشار قرار دهد.

هنوز در این فصل برای رئال مادرید به میدان نرفته است زیرا درست زمانی که مصدومیت او از ناحیه مچ پا بهبود یافته بود، دوباره با آسیب دیدگی عضلانی روبرو شد. در این بین انتقادات زیادی از ستاره بلجیمی رئال مادرید مطرح شده اما تیبو کورتوا، هموطن او معتقد است که به زودی روزهای خوب هازارد در رئال مادرید آغاز خواهد شد.

یدار حساس تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال‌مادرید در روز سوم آبان‌ماه برگزار می‌شود. این دیدار اولین اِل‌کلاسیکو فصل جدید محسوب می‌شود.

 

 

 

مرتبط:

کاهش شدید ارزش هازارد پس مصدومیت‌های متوالی
فرصت اندکِ هازارد برای آماده شدن به ال‌کلاسیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر