16:21 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اوله گونار سولسشر در مورد آینده پوگبا و علاقه او به رئال مادرید صحبت کرد و مدعی شد که این بازیکن تا پایان قراردادش در این تیم خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، پوگبا یکی از اهداف اصلی زین‌الدین زیدان برای تقویت خط میانی رئال مادرید است، هافبکی که بارها مورد تحسین سرمربی کهکشانی‌ها قرار گرفته است. این هافبک 27 ساله در تابستان اخیر هم به شدت مورد توجه دو باشگاه رئال مادرید و یوونتوس قرار داشت اما در نهایت این باشگاه منچستریونایتد بود که موفق شد ستاره خط میانی خود را حفظ کند.

این بازیکن چند روز قبل بار دیگر به رئال مادرید ابراز علاقه کرد و به زیدان سیگنال فرستاد که آماده پیوستن به این باشگاه است.

حالا اوله گونار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ در مورد آینده پوگبا و علاقه او به رئال مادرید واکنش نشان داد و مدعی شد که این بازیکن تا پایان قراردادش در این تیم خواهد ماند.

او در این مورد گفت:"  پل بازیکن ماست. او به مدت دو سال دیگر نیز در همین تیم حضور خواهد داشت. من اطمینان دارم که پل روی انجام بهترین بازی برای ما تمرکز دارد و ما می‌خواهم بازگشت او به دوران اوجش را ببینیم و اطمینان دارم که این اتفاق در چند ماه آینده رخ خواهد داد و او عملکردی بسیار خوب برای ما خواهد داشت".

این در حالی‌ست که بارسلونا نیز به این بازیکن خلاق علاقه دارد و می‌خواهد در تابستان آینده او را به خدمت بگیرد.

مرتبط:

هنوز از سولسشر حمایت می‌کنیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر