05:04 27 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال شاهین آسمایی با تنها گل فردین حکیمی نیمه اول بازی را پیروز به رختکن رفت.

به گزارش اسپوتنیک؛ دو تیم فوتبال شاهین آسمایی و سیمرغ البرز دیدار نهایی فصل نهم لیگ برتر فوتبال کشور را راه اندازی کردند که نیمه اول 1-0 به سود کابلی‌ها خاتمه یافت.

این بازی که در ورزشگاه فدراسیون فوتبال با حضور بی‌شمار هواداران و مسولان حکومتی راه اندازی شد تیم شاهین برتری محسوسی نسبت به حریف داشت در حالی‌که نماینده شمال از فرصت‌های به دست آمده خود خوب سود نبرد.

در این دیدار و در دقیقه 17 بازی داور ضربه آزاد گرفت که با برخورد به دست مدافع سیمرغ داور در کنار خط جریمه ضربه دیگری را اعلام داشت که فردین حکیمی کاپیتان شاهین آسمایی در دقیقه 19 بازی به زیبایی و ضربه مستقیم دروازه نماینده شمال را باز کرد تا حساب کار 1-0 شود و چشم انتظار

در دقیقه 21 بازی فرصت خوبی روی ارسال کرنر برای سیمرغ به دست آمد که کاوش حیدری با واکنش عالی ضربه سر بازیکن حریف را دفع کرد.

در دقیقه 32 بازی گلی برای شاهین به دست آمد که در یک تصمیم مشکوک داور کناری مردود خوانده شد.

دو دقیقه بعد زین الدین شریفی در مقابل دروازه به توپ خوبی دست یافت اما ضربه او با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول ضربه آزاد برای تیم سیمرغ به دست آمد که کاوش با واکنش خود آنرا دفع کرد ولی در مرحله دوم بازیکنان این تیم در آفساید قرار گرفتند تا نتیجه کار همچنان 1-0 باشد.

در ادامه تلاش دو تیم بدون نتیجه ماند تا شاهین آسمایی 1-0 برنده به رختکن برود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر