ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس که خودش علاقه زیادی به مبارزات آزاد  دارد همواره در رقابت‌های مهم برگزار شده در این ورزش خشن، از حبیب حمایت کرده و حالا به تازگی دوباره حمایتش را نشان داده است.

به گزارش اسپوتنیک، داستان رفاقت کریستیانو رونالدو با حبیب نورمحمدوف یکی از داستان‌های جذاب رفاقتی است که بین دو ورزشکار سطح بالا صورت می‌گیرد؛ رونالدو که زمانی با دشمن اصلی حبیب یعنی مک گرگور تمرین می‌کرد با حبیب هم به صورت اتفاقی آشنا شد و بعد با اهدای پیراهنش به او نشان داد احترام زیادی برای این ورزشکار رزمی کار روس قائل است.

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس که این روز‌ها به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه است شب گذشته در یک لایو اینستاگرامی برای حبیب در مسابقه پیش رویش که قرار است شنبه در ابوظبی برگزار شود آرزوی موفقیت کرد. او در پاسخ به این سوال که در مسابقه پیش رو از چه کسی حمایت می‌کند گفت:«معلوم است که من از حبیب حمایت می‌کنم. او برنده می‌شود. برادرم، برنده می‌شوی، انشاالله.»

رونالدو در سال 2018 و زمانی که هنوز برای رئال مادرید بازی می‌کرد با حبیب ملاقات کرد و همانجا پیراهن شماره 7 که در رئال به تن می‌کرد را به این رزمی کار اهدا کرد.

مرتبط:

مسی به تنهایی قادر به درخشش است اما رونالدو به کمک دیگران نیاز دارد
حبیب نورمحمدوف پیشنهاد 5 میلیون دالری UFC را رد کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر