23:46 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هم‌تیمی لیونل مسی در تیم ملی آرجنتتین معتقد است درک ابر ستاره بارسلونا از فوتبال با بقیه متفاوت است.

به گزارش اسپوتنیک، لاوتارو مارتینز، ستاره آرجنتینی باشگاه اینتر در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در مورد لیونل مسی و خاویر زانتی صحبت کرده است.

خاوی مارتینز هافبک دفاعی اسپانیایی بایرن مونیخ
© Sputnik / Василий Пономарев

ستاره جوان اینتر در خصوص هم‌تیمی و کاپیتان خود در تیم ملی آرجنتین گفت:«من لئو را پیش از اینکه با او در تیم ملی هم‌تیمی شوم، می‌شناسم. این موضوع را در گذشته‌ هم گفته‌ام؛ حالا و در آینده نیز می‌گویم که مسی بهترین بازیکن جهان است. آرجنتینی بودن ما یک افتخار است. ما همیشه تلاش می‌کنیم از لئو فوتبال را یاد بگیریم.»

مارتینز در ادامه اظهار داشت:«برای من، مسی در سطح دیگری فوتبال بازی می‌کند. او بازی را به شیوه دیگری درک می‌کند و همیشه از همه یک قدم جلوتر است. مسی تنها نماد آرژانتینی‌ها نیست بلکه او یک جایگاه عالی در فوتبال دارد و می‌تواند الگویی برای همه باشد.»

مهاجم 23 ساله نراتزوری در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد «خاویر زانتی» اسطوره باشگاه اینتر نیز اظهار داشت:«زانتی یک فرد بسیار مهم در اینتر است. او تجربیات خود را در اختیار همه بازیکنان می‌گذارد. وقتی برای اولین بار که به ایتالیا آمدم، هر وقت که به کمک احتیاج داشتم او به من کمک می‌کرد. حضور او برای من بسیار مهم و کمک‌کننده است و به همین دلیل همیشه قدردان او هستم.»

 

مرتبط:

نقش کلیدی مسی در عملیات انتقال مارتینز
دروازه بان آلمانی بالاتر از مسی ایستاد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر