16:47 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان، سرمربی هالندی بارسلونا، در مورد ورجیل فن‌دایک مدافع لیورپول، اظهار نظر کرد و مدعی شد که هموطنش در ساوتهمپتون بسیار تنبل و مغرور بود.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان در سال 2015 و زمانی که فن‌دایک از سلتیک به ساوتهمپتون آمد، سرمربی این تیم بود و همچنین در زمان هدایت تیم ملی هالند با این مدافع کار کرد است.

 فن‌دایک زیر نظر کومان خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان میانی در ورزشگاه سنت مری تثبیت کرد و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال 2018، با مبلغ 75 میلیون پوند به لیورپول پیوست و به گرانترین مدافع جهان در آن زمان تبدیل شد.

سرمربی بارسلونا حالا در مورد فن‌دایک و تبدیل شدن او به یکی از مدافعان برتر جهان صحبت و او را تنبل و مغرور عنوان کرد.

کومان در این مورد به ویب سایت یوفا گفت:« من فکر می کنم کار با ویرجیل بسیار خوب بود زیرا او فردی باز در ارتباطات بود. او دوست داشت از همه یاد بگیرد. فن‌دایک باید کمی شخصیت خود را تغییر دهد، زیرا گاهی اوقات او بیش از حد تنبل است. شاید مردم به شما بگویند که او در فوتبال خود کمی مغرور است. با این هم او به نظر من اکنون یکی از بهترین مدافعان فوتبال است».

کومان در حالی در مورد هموطنش چنین اظهار نطر می‌کند که این بازیکن عصر شنبه و در دیدار برابر اورتون مصدوم شد و به دلیل پارگی رباط صلیبی مجبور است 7 الی 8 ماه به دور از میادین باشد.

مرتبط:

فن دایک پر در آمدترین مدافع جهان میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر