ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکنان و هیئت مدیره بارسلونا، بخاطر کاهش دستمزد وارد جنگ شده اند و به نظرمی‌رسد که اکثر بازیکنان با کاهش دستمزد شان مخالف اند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا این روزها از لحاظ اقتصادی در وضعیت بدی قرار دارد و بخاطر ویروس کرونا 90 میلیون یورو ضرر کرده است.

هیئت مدیره باشگاه، بخاطر رفع برخی مشکلات مالی و آمادگی برای وارد شدن به پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی، اخیراً از تمامی بازیکنان و کارکنان باشگاه خواسته تا با کاهش دستمزد‌های شان موافقت کنند.

بازیکنان این باشگاه که قبل از این بخاطر کمک به باشگاه دستمزدهای شان را کاهش داده بودند، به نظر می‌رسد که این بار با چنین درخواست مخالف اند و نمی‌خواهند دستمزد شان را کاهش دهند.

مارکا امروز در گزارشی مدعی شده که ریاست باشگاه برای مذاکره در مورد کاهش دستمزد بازیکنان، از همه بخش‌ها خواسته بود تا نمایندۀ را به جلسه آن‌ها بفرستند. بازیکنان اما با این درخواست مخالفت کرده اند و نمی‌خواهند دستمزد شان را کاهش دهند.

این جلسه قرار بود چهارشنبه برگزار شود و بازیکنانی چون مارک آندره تراشتگن، سرجینیو دست، کلمنت لنگلت، میرام پیانیچ و فرانکی دی یونگ آماده شده بودند تا دستمزد شان را کاهش دهند.

مرتبط:

تشخیص سه مورد کرونایی در بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر