ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی پاری‌سن‌جرمن در آستانه رویارویی تیمش با منچستریونایتد از مهاجم جدید شیاطین سرخ تمجید ویژه‌ای کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تومل توخل در آستانه دیدار امشب شاگردانش مقابل منچستریونایتد در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با حضور در کنفرانس خبری درباره رویارویی احتمالی ادینسون کاوانی با پاری‌سن‌جرمن گفت.

توخل در ابتدا در مورد رویارویی احتمالی مهاجم پیشین اروگوئۀ تیمش گفت:«کاوانی در باشگاه ما تاریخ‌سازی کرد. او قطعاً بازیکن فوق‌العاده‌ای است، اما این بازی تقابل ادینسون و پاری‌سن‌جرمن و یا بالعکس نیست. کاوانی اعتماد به نفس بالایی دارد و یکی از بهترین مهاجم نوک‌های دنیاست.»
سرمربی پاریسی‌ها همچنین با اشاره به تقابل دو تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2018 - 2019 که با وجود برتری 2 بر صفر تیمش در بازی رفت، در بازی برگشت با نتیجه 3 - یک در پارک‌دوپرنس شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد، گفت:«قطعاً ما خاطرات خیلی خیلی خوبی از بازی با منچستریونایتد نداریم. ما دو فصل پیش در اولدترافورد نتیجه خوبی گرفتیم، اما در پایان این تقابل نتیجه خوبی برای ما رقم نخورد.»

توخل در پایان صحبت‌هایش افزود:«ما فصل گذشته هم پیشروی خوبی در لیگ قهرمانان داشتیم و به دیدار فینال صعود کردیم، اما چالش حالا این است که بیش از حد به فصل گذشته و دو فصل پیش فکر نکنیم. ما باید بر موانع و مشکلات موجود غلبه کنیم و نشان دهیم که حالا هم می‌توانیم کاری که فصل گذشته کردیم را تکرار کنیم. ما فصل جدید لیگ قهرمانان را با صفر امتیاز آغاز می‌کنیم.»

مرتبط:

لیگ قهرمانان اروپا؛ 5 غایب قطعی پاری‌سن‌جرمن برابر یونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر