04:51 05 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

سرمربی هالندی بارسلونا  در تازه‌ترین صحبت‌هایش، اظهار نظر تندی در باره مسی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در مصاحبه‌ای با روزنامه هالندی "آلگمن اوگبلاد" در رابطه با آخرین وضعیت آبی و اناری پوشان و کاپیتان این تیم صحبت کرده است.

سرمربی هالندی آبی‌اناری‌ها در رابطه با لیونل مسی گفت:«او قصد داشت به هرشکل ممکن از جمع بازیکنان بارسلونا جدا شود، اما از آن جایی که هیچ تیمی حاضر به پرداخت بند فسخ 700 میلیون یورویی کاپیتان آبی و اناری پوشان نشد، مسی مجبور به ماندن در جمع کاتالان‌ها شد.»

او پیش از این هم خطاب به مسی اظهار کرده بود: دوران تو به پایان رسیده و نوبت به جوانان رسیده است. با اختلافاتی که میان این 2 نفر وجود دارد بدون شک مسی فصل آینده از جمع آبی و اناری پوشان جدا خواهد شد. بارسلونا سه شنبه شب در خانه خود لیگ قهرمانان را با یک پیروزی بزرگ شروع کرد و فرانس واروش مجارستان را 5-1 در هم کوبید.

لیونل مسی در این بازی نمایش خوبی داشت و یک گل هم از روی نقطه پنالتی برای بارسا به ثمر رساند. رونالد کومان سرمربی بارسا که کمی پیش از این بازی صحبت‌هایی مطرح کرده بود که از آن طعنه به مسی برداشت شده بود بعد از بازی دیشب به ستایش از کاپیتان خود پرداخت.

مرتبط:

حرف‌های عجیب کومان در مورد مسی در آستانۀ آغاز لیگ قهرمانان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر