12:47 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها می‌گوید کاپیتان تیمش به بازی فردا مقابل بارسلونا خواهد رسید.

به گزارش اسپوتنیک، زین‌الدین زیدان که شاگردانش باید فردا در حساس‌ترین بازی هفته هفتم لالیگا در خانه بارسلونا به میدان بروند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار درباره وضعیت مدافع باتجربه تیمش صحبت کرد.

سرمربی رئال مادرید در این خصوص اظهار داشت:«راموس کاپیتان و رهبر تیم ما است، اما به مانند همیشه نمی‌خواهیم هیچ ریسکی در استفاده از بازیکنان‌مان کنیم. سرخیو ریکاوری‌اش را به پایان برده و حالا در کنار ماست. مسئله آمادگی صد درصدی است که فکر می‌کنم او کاملاً آماده بازی در ال‌کلاسیکو است.»

زیزو که مردانش در دو بازی متوالی مقابل کادیس در لالیگا و مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست داده‌اند، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت:«این بازی بهترین فرصت برای ما برای تغییر اوضاع است و برای این کار به دنبال ارائه یک بازی سطح بالا مقابل بارسلونا هستیم.»
مربی فرانسوی کهکشانی‌ها همچنین در ارزیابی بارسلونای تحت‌هدایت رونالد کومان خاطرنشان کرد:«بارسلونا همیشه یک تیم قدرتمند بوده است. هر مربی‌ای هم که به این تیم می‌آید سبک کاری متفاوتی دارد، اما بارسلونا همیشه بارسلونا است. بارسا تیمی رقابت‌طلب است که می‌داند چطور فوتبال خوبی را ارائه دهد و کار را برای رقبایش سخت کند.»

 

مرتبط:

زیدان پس از شکست غیرمنتظره: من مقصر هستم اما توان تغییر این وضعیت را دارم
پنج اشتباه فاحش زیدان در فصل جدید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر