14:23 24 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جورجینا رودریگز از نخستین رویارویی‌اش با فوق ستاره پرتگالی یوونتوس گفت.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو یکی از منسجم‌ترین زوج‌های فوتبال اروپا را تشکیل داده اند. این دو فعلا از هم دور هستند چرا که ستاره پرتگالی به علت ابتلا به کرونا به قرنطینه رفته است.

جورجینا و رونالدو در شهر مادرید با هم آشنا شدند زمانی که ستاره پرتغالی هنوز در رئال بازی می کرد و جورجینا فروشنده یک فروشگاه فروش لباس بود. حالا جورجینا در مورد اولین ملاقات آنها با هم صحبت کرده است. جورجینا مصاحبه ای با "پاریس مچ" داشته که در مورد اولین رویارویی خود با رونالدو گفت:«همچون عشق در نگاه اول بود. اولین بار در یکی از خیابان های مادرید در زمانی که به خانه برمی گشتم، همدیگر را دیدیم و راستش در ابتدا نتوانستیم با هم صحبت کنیم. اما کمی بعد به فروشگاهی آمد که در آن به عنوان فروشنده کار می کردم.»
جورجینا در ادامه مورد ملاقاتی که بعدا میان آنها اتفاق افتاد گفت:«تقدیر طوری رقم خورد تا در یک جشن با هم ملاقات کنیم. در آن جا برای اولین بار با هم صحبت کردیم. لحظه بسیار خاصی بود. با وجود آن که یک دنیا از هم فاصله داشتیم اما حس می کردیم که به همدیگر تعلق داریم.»
جورجینا در پایان در مورد شخصیت رونالدو هم صحبت کرد:«رونالدو یکی از بهترین افرادی است که می شناسم. او از من محافظت می کند و همبستگی خوبی میان ما وجود ندارد.نمی توانم انکار کنم که مثل یک بمب است و به همین خاطر همه چیزی که پیرامونش است را به خود جلب می کند.»

 

مرتبط:

کریستیانو- جورجینا؛ کاملترین و عاشقانه‌ترین تعطیلات + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر