03:26 24 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجیو بوسکتس هافبک اسپانیایی بارسلونا به پنالتی اعلام شده به سود رئال مادرید که راموس آن را گُل کرد، معترض است و آن‌ را سخت‌گیرانه می‌خواند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا ساعاتی قبل در ورزشگاه نیوکمپ با نتیجه 3 بر 1 برابر رئال مادرید مغلوب شد و سه امتیاز مهم این دیدار را از دست داد.

این پیروزی رئال مادرید برابر بارسلونا با واکنش‌های متفاوتی رو به رو شد، زیرا داور بازی در صحنه جنجالی برخورد لنگلت با راموس را در دقیقه 60 بازی، پنالتی اعلام کرد و کاپیتان رئال موفق شد آن پنالتی را گُل کند و تیمش را به پیروزی برساند.

سرجیو بوسکتس هافبک دفاعی بارسلونا اما معتقد است خطای لنگلت به روی راموس پنالتی نبود و داور بازی بسیار سختگیرانه عمل کرده است.

او در این مورد گفت:" در نیمه اول بازی عملکرد خوبی از خود ارائه دادیم و در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم اما فکر می‌کنم که اعلام ضربه پنالتی تفاوت ها را رقم زد. شبیه چنین صحنۀ در بازی بتیس رخ داد اما هیچ گونه خطایی اعلام نشد. فکر می‌کنم که با سختگیری کامل این ضربه پنالتی اعلام شد. معتقدم در برخی موارد VAR به صحنه‌های مشکوک ورود می کند و در بعضی دیگر نه که این اصلا خوب نیست".

این در حالی‌ست که کومان نیز به این صحنه معترض است و کارشناس داور مارکا هم آن را سخت‌گیرانه عنوان کرده بود.

مرتبط:

انتقاد شدید سرمربی بارسا به تیم داوری ال‌کلاسیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر