02:48 25 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

بازیکنان مختلفی برای مرد شکست‌ناپذیر مبارزات آزاد جهان پیام فرستاند، کریم بنزما اما به صورت ویژۀ برای خداحافظی او پیام فرستاد.

به گزارش اسپوتنیک، حبیب نورمحمدوف اسطوره بدون شکست UFC با دفاع مجدد و بی نظیرش از کمربند قهرمانی، با دنیای ورزش حرفه‌ای خداحافظی کرد.

او در بخش سبک وزن این رشته بدون رقیب بود و تبدیل به یکی از بهترین‌های تاریخ این رشته شد. حبیب پس از تکرار مجدد قهرمانی‌اش در جهان، به خاطر فوت پدرش بر اثر ویروس کرونا از این ورزش خداحافظی کرد. او جاستین گیچی را در دیدار نهایی این سری از رقابت‌ها شکست داد.

از آنجایی که حبیب از مسلمانان اهل داغستان است و کریم بنزما هم اصالتا الجزایری است، مهاجم رئال مادرید در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام با انتشار این عکس از اسطوره‌ی سازمان UFC، دو هشتگ "ماشاالله" و "الحمدلله" را قرار داد و همچنین حروف G.O.A.T را که به معنای بهترین در کل تاریخ است در وصف حبیب نوشت.

خداحافظی حبیب نورماگمدوف بدون شک شوک بزرگی برای علاقه‌مندان به این ورزش بود چرا که این قضیه به معنای پایان دوران سلطه‌ی او بر UFC و مبارزه های درون قفس است. او در بخش سبک وزن این رشته بدون رقیب بود و تبدیل به یکی از بهترین‌های تاریخ این رشته شد.

View this post on Instagram

G.O.A.T #machallah #alhamdulillah 🤲🏼❤️

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema) on

 

 

مرتبط:

آیا حبیب نورمحمدوف در آینده رئيس جمهور داغستان خواهد شد؟
پوتین پیروزی حبیب را شاد باد گفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر