18:52 10 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزیر ورزش ایتالیا بار دیگر گفت که کریستیانو رونالدو از پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کنترل شیوع ویروس کرونا تخطی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، وینچنزو اسپادافورا وزیر ورزش ایتالیا که پیش از این مدعی شده بود خروج فوق ستاره پرتگالی یوونتوس از هتل این باشگاه پس از ابتلای دو تن از اعضای تیمش به کرونا تخلف بوده، بار دیگر گفته‌های اخیر خود را تکرار کرد.

بالاترین مقام ورزشی ایتالیا در صحبت با یک شبکۀ تلویزیونی کشورش در این خصوص گفت:«رونالدو با خروجش از کشور، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرد. به همین دلیل تحقیقاتی را برای اثبات این موضوع آغاز کرده‌ایم.» وزیر ورزش ایتالیا می‌گوید خروج رونالدو از تورین برای رفتن به اردوی تیم ملی پرتغال نقض پروتکل‌های بهداشتی بوده چرا که مطابق این پروتکل‌ها پس از آنکه ابتلای دو تن از اعضای باشگاه یوونتوس به کرونا اثبات شد، سایر اعضا باید در قرنطینه می‌ماندند تا عدم ابتلای آنها به کرونا ثابت شود.

اسپادافورا، باشگاه یوونتوس و رونالدو مدتی است که بر سر این موضوع با یکدیگر وارد جنگ شده‌اند و در حالی که باشگاه و بازیکن تأکید دارند هیچ تخلفی از آنها سر نزده است. رونالدو پس از سفر به پرتگال با جت شخصی خود، در اردوی تیم ملی کشورش به کرونا مبتلا شد. بازگشت او به ایتالیا مشکلی به همراه نداشت چرا که با هماهنگی و کسب مجوز از تمام مقامات مرتبط صورت گرفت.

در این میان چیزی که باعث جنجال شده خروج رونالدو از قرنطینه در هتل باشگاه یوونتوس پس از اعلام ابتلای دو تن از کارمندان باشگاه به کرونا است. اسپادافورا در پایان صحبت‌هایش درباره احتمال تعلیق دوباره مسابقات فوتبال در ایتالیا گفت: فعلاً قصد نداریم مسابقات فوتبال حرفه‌ای را متوقف کنیم اما سری A حتی پروتکل‌های بهداشتی که خودش تعیین کرده بود را هم رعایت نکرده است.»

 

 

 

 

مرتبط:

نگرانی رئال از احتمال انتقال ویروس کرونا از رونالدو به اردوی این تیم
کرونا مانع دیدار مسی و رونالدو شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر