03:11 28 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل پوگبا اسلام را دین صلح و عشق توصیف کرد و اما می‌گوید که سخنان او از سوی برخی از رسانه‌های انگلیسی سانسور شده است.

به گزارش اسپوتنیک، پس از آنکه گروهی از رسانه‌ها ادعا کردند که پل پوگبا ستاره مسلمان و فرانسوی منچستریونایتد به دلیل سخنان ضد اسلامی رئیس جمهور فرانسه از تیم ملی فوتبال این کشور کناره گیری کرده، این بازیکن با انتشار پستی در صفحه اینستا گرامش نسبت به این ادعا‌ها واکنش نشان داد.

پوگبا در بخشی از پست خود با دفاع از اسلام نوشت:«این اخباری که راجع به من منتشر شده 100 درصد نادرست است. من در مورد این چیزها نه حرف زده‌ام و نه به آن‌ها فکر کرده‌ام. من مخالف هرگونه ترور و خشونت هستم. متاسفانه برخی رسانه‌ها موقع نوشتن خبرها مسئولانه عمل نمی‌کنند و آزادی رسانه‌‌ای در اختیار دارند را زیر سئوال می‌برند.»
پوگبا در ادامه نوشت:«آن‌ها صحت اخباری که می‌نویسند یا تولید می‌کنند را بررسی نمی‌کنند و زنجیره‌ای از شایعه به وجود می‌آورند که زندگی مردم و من را تحت تاثیر قرار می‌دهند.من مخالف هرگونه ترور و خشونت هستم. دین من دین صلح و عشق است و باید به آن احترام گذاشته شود.»

آنچه که در این میان عجیب است سانسور این بخش از پست پوگبا در بیشتر رسانه‌های انگلیسی از جمله بی بی سی، دیلی میل، تاک اسپورت، اسکای اسپورتس و "گیو می‌اسپورت" است. حتی سایت شبکه تلویزیونی آمریکایی espn هم این قسمت از پُست پوگبا را حذف کرد. پوگبا از سال 2013 عضو تیم ملی فوتبال فرانسه است و 10 گل ملی در کارنامه دارد.

او سال 2018 با این تیم قهرمان جام جهانی روسیه شد.

 

مرتبط:

پل پوگبا تکذیب کرد: خداحافظی نکرده‌ام!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر