12:59 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطوره فوتبال آرجنتین از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان فوتبالیست‌های دست‌نیافتنی یاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دیه‌گو مارادونا در آستانه تولد 60 سالگی‌اش در گفت‌وگو با نشریه «فرانس فوتبال» در مورد بازیکنان مودر علاقه‌اش صحبت کرده است.

اسطورۀ فوتبال آرجنتین در مواجه با این پرسش که «بازیکنان مورد علاقه‌تان در نسل کنونی، کدام هستند؟»، گفت:«از نظر من لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستند. هیچ بازیکن دیگری را نمی‌شناسم که حتی بتواند نصف کاری که رونالدو و مسی می‌کنند انجام دهد.»
مارادونا همچنین در مواجهه با این پرسش که «بهترین کادو در روز تولدتان چه چیزی می‌تواند باشد؟»، با اشاره به گلی که در جام جهانی 1986 با دست به انگلیس زد و آن گل بعداً به دست خدا معروف شد، باخنده اظهار داشت:  آرزو دارم این بار بتوانم با دست راست گلی دیگر به انگلیس بزنم
او درباره در بخش پایانی صحبت‌هایش در مورد ماجرای پیشنهاد المپیک مارسی گفت:«مدیر این تیم به من پیشنهاد حقوق دوبرابری داده بود. مدیر ناپولی به من گفت که اگر در فینال جام یوفا مقابل اشتوتگارت پیروز شویم، اجازه می‌دهم به مارسی بروی. بعد از قهرمانی در جام یوفا به مدیر ناپولی گفتم که به خاطر این سال‌های زیبا ممنونم، من می‌روم. اما او انگار نفهمید و شروع کرد به خل‌بازی. ماجرا تمام شد.»

فرانس فوتبال نسخه کامل این مصاحبه را در روزهای آینده و به مناسبت تولد مارادونا منتشر می‌کند.

 

 

مرتبط:

مسی - مارادونا؛ چالش بزرگ خیریه در آمریکای لاتین
پسر مارادونا: لئو بهترین بازیکن و پدرم خدای فوتبال است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر