13:41 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس در نشست خبری قبل از دیدار با بارسلونا حاضر شد و در موارد مختلف صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس فردا شب در ورزشگاه آلیانز و در دومین دیدار دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان بارسلونا است و در نبود برخی ستاره‌هایش به مصاف حریف کاتالانی خواهد رفت.

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس در نشست خبری قبل از مصاف با بارسا حاضر شد و در مورد بازی فردا صحبت کرد.

او گفت:" خوشحالم که شانس رقابت با باشگاه‌ها و بازیکنان بزرگ را داریم. بازی‌ ما مقابل بارسلونا یک بازی سرنوشت‌ساز نیست اما ما به دنبال راهی برای اثبات ارزش‌های‌ ما هستیم. لیونل مسی هنوز هم در اوج است. من در زمان بازی‌ام بارها با او روبه‌رو شده‌ام و فردا برای اولین بار به عنوان مربی این کار را انجام خواهم داد. این بازیکنان را باید به شیوۀ متفاوت مهار کرد و امیدوارم که فردا شب جزو شب‌های خوب او نباشد".

پیرلو در مورد احتمال حضور رونالدو در بازی فردا شب نیز صحبت کرد و مدعی شد که پس از مشخص شدن آزمایش کرونا او تصمیم خواهد گرفت.

سرمربی یوونتوس گفت:" ما باید منتظر نتیجۀ آزمایش رونالدو بمانیم. فکر می‌کنم که نتیجه آن امشب مشخص شود. اول از همه ما باید ببینیم نتیجه آزمایش او چه می‌شود و بعد از آن درباره‌اش تصمیم‌گیری می‌کنیم".

یوونتوس در حالی فردا شب به مصاف بارسلونا می‌رود که فهرست مصدومان این تیم بسیار دور و دراز است و جورجو کیه‌لینی، ماتیس دلیخت و لئوناردو بونوچی احتمالاً این دیدار را از دست خواهند داد.

مرتبط:

ترکیب پیشنهادی دل‌پیرو به پیرلو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر