13:09 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی پاری‌سن‌‌جرمن گفت که ستاره برازیلی این تیم مقابل نماینده ترکیه درد شدیدی احساس نمی‌کرد اما باید برای اطمینان صبر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در ادامه مسابقات هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، پاری‌سن‌جرمن توانست دو بر صفر باشاک شهیر ترکیه را شکست دهد. در این دیدار نیمار در دقیقه 26 به خاطر مصدومیت بیرون رفت و جای خود را به پابلو سارابیا داد.

توماس توخل پس پایان این بازی در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت:«می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم اما نتیجه خوب بود. ما سخت و بدون ریتم وارد بازی شدیم و باید خیلی درگیرانه بازی می‌کردیم. اجازه دادیم حریف بازی را باز کند و آنها توپ را به سادگی به یکدیگر پاس می‌دادند.»
توخل در ادامه درباره تعویض اجباری نیمار اظهار داشت:«تعویض برای او ضروری بود و ما باید برای مشخص شدن وضعیت آسیب‌دیدگی نیمار منتظر بمانیم. درد او شدید نبود، اما احساس ناراحتی می‌کرد. برنامه فشرده مانند برنامه امسال ممکن است به قیمت چند مسابقه تمام شود، اما اکنون درباره وضعیت نیمار مطمئن نیستم.»

سرمربی پی‌اس‌جی در پایان در واکنش به انتقادات نسبت به بازی مارکینیوش در خط هافبک اظهار داشت:«هر کسی می‌تواند نقش منتقد را بازی کند. همه فکر می‌کنند او در دفاع بهتر است؟ مارکینیوش فصل گذشته کجا بازی می‌کرد که چهار جام آوردیم و به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم؟ اگر کسی می‌خواهد انتقاد کند، بگذارید مدرک مربیگری بگیرد و ثابت کند. همچنین انتخاب پُست بازی او تصمیم من است و دلایل زیادی برای بازی کردن مارکینیوش در خط هافبک وجود دارد.»

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر