17:07 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگالی یوونتوس، به دیگو مارادونا ستاره سابق دنیای فوتبال، بخاطر شصتمین سالروز تولدش پیام تبریکی فرستاد.

به گزارش اسپوتنیک، دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرجانتین و ستاره محبوب شهر ناپل، امروز، 30 اکتبر 60 ساله شد و پیام‌ها زیادی از افراد سرشناس و بازیکنان مطرح فوتبال دریافت کرد.

در این میان کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگالی یوونتوس نیز با انتشار ویدیویی تولد مارادونا را تبریکی داد و به شوخی گفت که پس از خودش مارادونا بازیکن شماره 1 دنیای فوتبال است.

او گفت:" تولد 60 سالگی شما را تبریک می گویم، بهترین‌ها را برای شما آرزو می کنم، امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و از زندگی لذت ببرید. آغوش بزرگ! شما بازیکن شماره یک دنیای فوتبال هستید اما پس از ال‌بیچو( خود رونالدو)".

در ویدیویی که منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این بازیکن چندی قبل آن را ضبط کرده زیرا در این ویدیو رونالدو مو دارد و از سویی هم درحساب‌های رسمی او این ویدیو قابل در دسترس نیست.

رونالدو نازاریو، فابیو کاناوارو، رونالدینیو، رادامل فالکائو، خوزه مورینیو، گابریلا ساباتینی، خوان مارتین دل پوترو و کارلوس توز دیگر چهره های ورزشی هستند که تولد مارادونا را گفته اند.

مرتبط:

آزمایش رونالدو بالاخره منفی شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر