17:42 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اگر بازیکنان بارسلونا کاهش دستمزد را رد کنند این باشگاه دچار ورشکستگی می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ بارسلونا ورشکسته خواهد شد اگر نتواند تا پایان هفته آینده 190 میلیون یورو از قبض دستمزد خود را کم کند. مذاکرات برای پایین آوردن حقوق از روز جمعه با جلسه‌ای میان وکلای نماینده این باشگاه و بازیکنان آغاز شده است.

از نظر بارسا این یک مسابقه با زمان است. آنها باید با بازیکنان به توافق برسند که تا پنجشنبه 5 نوامبر 30 درصد دستمزد را کاهش دهند یا خطر اعلام ورشکستگی در جنوری را داشته باشند. یکی از نگران کننده‌ترین شرایط مربوط به لئو مسی است زیرا اگر او تصمیم به عدم تمدید قرارداد خود بگیرد باشگاه همچنین موظف به پرداخت پاداش برای پایان قرارداد او خواهد بود.

کارلس توسکتس رئیس کمیته مدیریت که پس از تصمیم جوزپ ماریا بارتومئو و هیئت مدیره‌اش برای کناره گیری، مسئولیت هدایت این باشگاه را بر عهده گرفت توضیح داد که اوضاع اقتصادی هفته گذشته چقدر دشوار بود: "نگرانی اصلی ما امور مالی است. همه‌گیری به ویژه بر بارسلونا تأثیر گذاشته است. این باشگاه به گردشگری بستگی دارد و اکنون تمام این درآمد از دست رفته است. اوضاع خیلی آرام نیست، ما باید ایده‌های هیئت مدیره قبلی را بپذیریم تا راهی برای رفع مشکلات پیش رو پیدا کنیم."

بارسا دیده است که چگونه همه گیرها به طرز چشمگیری به درآمد آنها و نحوه نگاه اوضاع ضربه زده‌اند، به نظر می‌رسد اوضاع تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. فروشگاه‌های رسمی باشگاه و موزه آنها تجارت خود را از دست داده‌اند و پول جایزه لیگ قهرمانان نیز کاهش یافته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر