19:09 10 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی ایتالیایی اورتون تصمیم دارد ایسکو را نیز به گودیسون پارک ببرد تا در کنار خامس در خط میانی تیمش توپ بزند.

به گزارش اسپوتنیک، خامس رودریگز قبل از پیوستن به اورتون در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، وضعیت خوبی در رئال مادرید نداشت و زیدان روی این ستاره کلمبیایی حساب نمی‌کرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی اورتون اما از استعداد و توانایی‌های او آگاهی کامل داشت و در تابستان با پرداخت مبلغ ناچیز او را به گودیسون پارک برد و حالا از درخشش او سود می‌برد.

این سرمربی ایتالیایی حالا به ایسکو که وضعیت مشابه با خامس دارد، چشم دوخته و می‌خواهد همانند ستاره کلمبیایی، این بازیکن را نیز جذب کنند.

هافبک اسپانیایی دیگر بخشی از برنامه های زین الدین زیدان نیست و مدیران کهکشانی‌ها تصمیم گرفته اند او را در زمستان وارد بازار نقل‌وانتقالات کنند.

رئال حتی آماده است این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگر واگذار کند اما به شرطی که باشگاه آینده ایسکو آماده پرداخت کُل دستمزد او باشد.

این باشگاه با نمایندگان بازیکن نیز صحبت کرده و اکنون با مشتریان احتمالی او از لیگ انگلیس و ایتالیا مذاکرات را آغاز خواهد کرد.

آرسنال، یوونتوس و سویا در گذشته به جذب این بازیکن علاقه نشان داده بودند، اگرچه منابع نزدیک به این بازیکن می گویند اکنون هیچ یک از سه باشگاه ابراز تمایل نکرده اند.

به این ترتیب اورتون بیشتر شانس را برای جذب ایسکو دارد و می‌تواند در زمستان این بازیکن را به راحتی جذب کند.

مرتبط:

برنامه جدید زیدان؛ معاوضه وینیسیوس و ایسکو با دیبالا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر