21:29 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در دومین دیدار از هفته هشتم لالیگا، رئال مادرید در خانه برابر هوئسکا به برتری رسید و همچنان در صدر جدول ماند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در هفته هشتم لالیگا، در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو، میزبان تیم تازه صعود کرده هوئسکا بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 1-4 شکست داده و در صدر جدول بماند.

رئال مادرید که پس از مدت‌ها هازارد را در ترکیب خود می‌دید و زیدان مثلث هجومی مورد علاقه خود را به زمین فرستاده بود، از همان دقایق آغازین بازی بر حریف فشار آورد تا به برتری دست یابد و در دقیقه 40، ستاره بلجیمی این تیم موفق شد با گُل زیبای خود این تیم را با نتیجه 0-1 از حریف پیش بیندازد.

5 دقیقه بعد و در دقایق پایانی نیمه نخست، بنزما دومین گُل تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان زیدان با برتری راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم باز هم رئال تیم برتر میدان بود و به گُل سوم نیز دست یافت. والورده که در بازی قبلی برابر بارسلونا نیز موفق به گُلزنی شده بود، در دقیقه 54 برای کهکشانی‌ها گُلزنی کرد و خیال کهکشانی‌ها را از کسب پیروزی راحت کرد.

رئال که از پیروزی مطمئن شده بود، در دقیقه 74 غافلگیر شد و گُل دریافت کرد تا کورتوا در سه بازی متوالی موفق به کلین‌شیت در لالیگا نشود.

در ادامه رئال بار دیگر به هوئسکا فشار آورد و در دقیقه 89 بنزما باز هم موفق به گُلزنی شد و در این دیدار دبل کرد.

در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و رئال مادرید موفق شد در برابر حریفش به پیروزی دست یابد.

با این پیروزی کهکشانی‌ها 16 امتیازی شدند و همچنان در صدرجدول باقی ماند. هوئسکا اما یک پله سقوط کرد و با 5 امتیاز در رده هفدهم قرار گرفت.

مرتبط:

پیام محکم زیدان در مورد وضعیت رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر