23:14 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دوران حضور داوید آلابا بازیکن اتریشی در بایرن مونیخ به نظر می رسد که به پایان رسیده است.

به گزارش اسپوتنیک، پس از چندین ماه مذاکرات بی نتیجه برای تمدید قرارداد با باواریایی ها در نهایت قهرمان لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد که از تمدید قرارداد آلابا صرفنظر کرده و این بازیکن در تابستان با اتمام قراردادش بازیکن آزاد محسوب خواهد شد.

هربرت هاینر مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که این باشگاه از تمدید قرارداد آلابا صرفنظر کرده است و حالا باشگاه هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا و لیورپول که شرایط آلابا را دنبال می کنند می توانند آزادانه برای جذب این بازیکن آچارفرانسه به عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل تمرکز کنند.

مدیر باشگاه باوریایی‌ها در این خصوص گفت:«به وکیل آلابا در جلسه اخیرمان اعلام کردیم که دوست داریم تا پایان اکتبر جوابمان را بگیریم چرا که باید برنامه ریزی دقیقی در مورد چنین پست مهمی داشته باشیم. تا روز شنبه هیچ جوابی نشنیدیم. حسن سالیحمیدژیچ مدیر ورزشی تیم ما با وکیلش تماس گرفت و پاسخ این بود که پیشنهاد ما رضایت بخش نبوده است و باید بیشتر فکر کنند. بعد از آن تصمیم گرفتیم که از تمدید قرارداد وی کلا صرفنظر کنیم و خبری از پیشنهاد دیگری نخواهد بود.»

از این رو رئالی‌ها برای خرید آلابا، با پینی زهاوی، مدیر برنامه‌های این بازیکن اتریشی صحبت کرده‌ و از تمایلشان برای جذب او سخن گفته‌اند. این درحالیست که قرارداد آلابا با باوارایی‌ها در پایان فصل، به اتمام می‌رسد اما مدیران کهکشانی‌ها باید برای جذب این ستاره اتریشی با تیم‌های اینتر و یوونتوس رقابت کند.

 

مرتبط:

آلابا فصل بعد بارسایی می‌شود؟
خواست آلابا برای تمدید قرارداد با بایرن مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر