13:47 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندره‌آ پیرلو پس از برتری یووه مقابل اسپتسیا، حضور کریستیانو رونالدو را از دلایل مهم برد تیمش برشمرد.

به گزارش اسپوتنیک، آندره‌آ پیرلو پس از برتری 4 بر یک یوونتوس مقابل اسپتسیا، حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب تیمش را مثبت ارزیابی کرد.

پیرلو پس از این دیدار اظهار داشت:«یک بازی خوب را ارائه کردیم اما باید در همان نیمه اول کار اسپتزیا را یکسره می‌کردیم چون کلی موقعیت داشتیم. از موقعیت‌های‌تان که استفاده نکنید، مقابل هر حریفی خودتان را به خطر انداخته‌اید. به قصد بردن بازی آمده بودیم و رونالدو هم کمک‌مان کرد. رونالدو در حال پیشرفت است و ما هم منتظرش بودیم. هم او، هم دیبالا رو به پیشرفت هستند.»

سرمربی تازه‌کار یوونتوس در ادامه افزود:«هنوز در حال پیشرفت هستیم. امروز در حد 60 یا 70 درصد توانایی‌های‌مان قرار داریم. هنوز بازیکنانی داریم که باید برگردند. نیاز داریم تا در راه پیدا کردن بازیکنان بین خطوط و تمرکز در حمله به زمین حریف سریع‌تر باشیم. من در حال کار بر روی ساده‌‌تر کردن دستورالعمل‌های مربوط به دفاع هستم تا کمتر بدویم و بیشتر جلو برویم.»

شب گذشته تیم یوونتوس در چهارچوب رقابت‌های سری آ به مصاف اسپتزیا رفت و توانست روی درخشش رونالدو حریف را 4 - 1 شکست دهد. با این برد یوونتوس با 12 امتیاز از 6 بازی در رده سوم پس از میلان و ساسولو قرار گرفت.

مرتبط:

پیرلو: یوونتوس در حال پیشرفت است
ترکیب اسپزیا - یوونتوس؛ بازگشت رونالدو روی نیمکت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر