06:21 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ابرستاره پرتگالی یوونتوس با شکست کرونا و دبل برای یوونتوس در دیدار شب گذشته نشان داد هنوز هم برای کسب موفقیت جاه‌طلب است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو فوق ستاره حال حاضر یوونتوس در یک دهه اخیر با نمایش بازی‌های جذاب و شکستن انواع و اقسام رکوردهای فردی، باشگاهی و ملی تبدیل به یکی از بهترین‌ها شده است.

چهار سال پس از قهرمانی در یورو، همچنان عطش موفقیت در درون او وجود دارد. در 35 سالگی و پس از رسیدن به عناوین مهم، جایی که شاید یک انسان عادی دیگر بتواند بر هوس کسب موفقیت‌های بیشتر غلبه کند و به دنبال آرامش باشد ولی او نه اهل قانع شدن است و نه اهل راحت طلبی.

این ستاره نام‌دار فوتبال جهان هنوز به دنبال اول بودن است. به دنبال اینکه ثابت کند تا با همه‌ مردم دنیا متفاوت است. در این حین تنها چیزی که می‌توانست او را برای مدتی از سعی و تلاش منع کند و او را به گریه بیندازد کرونا بود. رونالدو دوباره اینجاست. در آستانه‌ 36 سالگی و برای خلق هر آن چیزی که دیگران غیرممکن می‌پندارند.

او با شکست کرونا و به بازی آمدن از دقیقه 56 و دبل برای یوونتوس در دیدار شب گذشته مقابل «اسپیزا» این را یک بار دیگر به همگان ثابت کرد. چشم‌هایش شاید پشت تمام تصاویر خندانش در قرنطینه، تر شده باشد، اما حالا بر این مشکل نیز فائق آمده است. کرونا فقط برای مدتی باعث توقف او شده بود ولی متوقف کردن کامل او امکان‌پذیر نیست.

 

 

 

 

مرتبط:

رونالدو پس از دبل پساکرونایی: کریستیانو بازگشته است؛ این مهم ترین چیز است + عکس
سرمربی یوونتوس: برد می‌خواستیم، رونالدو هم کمک کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر