13:45 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع برازیلی رئال مادرید به کرونا مبتلا شده است. باشگاه این خبر را نیز تایید کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه در بیانیه‌ای از ابتلای ادر میلیتائو، مدافع این تیم به کرونا خبر داده است. این باشگاه اما گفته است که ازمایش تمام دیگر بازیکنان و اعضای باشگاه رئال مادرید منفی است. به این ترتیب تنها ادر میلیتائو باید در قرنطینه قرار گیرد.

© Sputnik / Алексей Филиппов

در بیانیه‌ای که در سایت رئال مادرید منتشر شده است آمده:«باشگاه رئال مادرید می‌خواهد اطلاع دهد که تست کرونای بازیکن تیم ما ادر میلیتائو مثبت از آب درآمده و او کرونا دارد. این تست روز گذشته از بازیکنان گرفته شده است. تمام بازیگنان دیگر، اعضای کادر فنی، کادر مدیریتی و کارمندانی که با او در ارتباط بوده‌اند در همان تست، پاسخ تست‌شان منفی اعلام شده است. باشگاه بار دیگر اعلام می‌کند که تمام نفرات جز ادر میلیتائو سالم هستند.»

به این ترتیب، این مدافع 22 ساله حالا به طور انفرادی در قرنطینه قرار می‌گیرد و دیدار بعدی رئال که در چهارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان مقابل اینتر، سه شنبه شب برگزار می‌شود را از دست خواهد داد. همچنین او به این ترتیب دیدار روز یکشنبه مقابل والنسیا را هم از دست خواهد داد. به هر صورت غیبت ادر میلیتائو، خط دفاعی رئال مادرید با مشکلی جدی روبرو می شود. زیدان همین حالا کارواخال، ادریوزولا، لوکاس وازکز و ناچو را در اختیار ندارد.

مرتبط:

نگرانی رئال از احتمال انتقال ویروس کرونا از رونالدو به اردوی این تیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر