15:09 02 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رایان گیگز با وجود این که به اتهام ضرب و شتم نامزدش بازداشت شده، اتهام وارده را رد کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، رایان گیگز، سرمربی تیم ملی ولز به اتهام ضرب و شتم نامزدش، کیت گرویل بازداشت شده است. پولیس منچستر اعلام کرده، خانم گرِویل دارای جراحاتی سطحی بوده است، اما نیاز به درمان در بیمارستان نداشته است.

یکی از پایگاه های پلیس در ساعت 22 یکشنبه هشداری را از جانب همسایه ها دریافت کرد و به همین خاطر بازیکن اسبق منچستریونایتد به ایستگاه پلیس منتقل شد تا در مورد خشونت خانگی مورد بازجویی قرار بگیرد. سخنگوی پولیس منچستر در مصاحبه با نشریه «سان» گفته است که یک زن 30 ساله (همسر گیگز) با صدمات نه چندان شدید در خانه مذکور مشاهده شده هر چند که نیازی به درمان پزشکی نداشته است. 

در حالی که یک مرد 46 ساله (گیگز) به اتهام خشونت خانگی بازداشت شده است. با وجود بازداشت گیگز، ستاره سابق منچستریونایتد این اتهام را رد کرده و گفته که با پولیس برای مشخص شدن وضعیت کیت گرویل همکاری خواهد کرد. رابطه گیگز با کیت گرویل از سال 2018 رسمی شد هر چند که قبل از آن نیز به صورت غیررسمی با هم در ارتباط بودند.

این دو در سال 2013 با هم آشنا شدند، در ان زمان کیت به عنوان مدیر روابط عمومی یک هتل کار می کرد و رایان هشت ماه قبلش از همسر سابقش جدا شده بود.

 

مرتبط:

گیگز گزینه مناسبی برای هدایت یونایتد است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر