21:57 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچسترسیتی بار دیگر تلاش برای جذب لیونل مسی را آغاز کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه منچسترسیتی بار دیگر تصمیم گرفته تا لیونل مسی را جذب کند و به دنبال آن است تا در نقل و انتقالات زمستانی فوق ستاره آرژانتینی را به ورزشگاه اتحاد بیاورد.

بر اساس گزارش نشریه «تلگراف»، منچسترسیتی در حال آماده‌سازی پیش قرارداد برای ارائه پیشنهاد به مسی در ژانویه آینده است. در آن زمان کمتر از 6 ماه از قرارداد مسی با بارسلونا باقیمانده و منچسترسیتی می‌تواند آزادانه با او مذاکره کند. مسی پیش از شروع فصل تصمیم به ترک بارسلونا گرفته بود و منچسترسیتی تلاش کرد تا فوق ستاره آرجنتینی را جذب کند اما بند قرارداد 700 میلیون یورویی مانع جدایی این بازیکن شد.

در آن زمان مسی به خاطر ناراحتی از رفتار مدیریتی جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا تصمیم به جدایی گرفته بود و حالا با استعفای بارتومئو ممکن است مسی از تصمیم ابتدای فصل خود صرف‌نظر کند. در اواخر فصل نقل و انتقالات تابستان بود که لیونل مسی، ستاره آرزانتینی و 32 ساله بارسلونا رسما برای جدایی از این تیم اقدام کرد و به نظر می رسید منچسترسیتی مقصد بعدی این ستاره بزرگ باشد.

البته بعد از کش و قوس های فراوان، لیونل مسی در نهایت اعلام کرد به علت عدم تمایل به درگیری حقوقی با باشگاه، یک فصل دیگر هم در نوکمپ باقی خواهد ماند.

 

 

مرتبط:

سرپرست ریاست بارسلونا: مسی باید در بارسا بماند ولی نه به هر قیمتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر