11:25 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جرارد پیکه استعفای رییس باشگاه بارسلونا را خبر خوبی می‌داند و اعلام کرد باشگاه به این تغییر نیاز داشت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته در لیگ قهرمانان اروپا 2 بر یک دیناموکیف را شکست داد. جرارد پیکه که زننده گل دوم بارسلونا تیمش بود، پس از پایان این دیدار در پیوند به شرایط باشگاه صحبت کرد.

مدافع بارسلونا در ابتدای سخن در مورد روند بازی و برد دشوار شب گذشته گفت:«آغاز خوبی داشتیم .در همان ابتدا می توانستیم 2 یا 3 گل بزنیم. در ادامه اوضاع پیچیده شد. آن ها بر ما تسلط پیدا کردند و کنترل بازی را تحت فشار از دست دادیم. خوب پرس نکردیم و جایگیری های خوبی هم نداشتیم. درست است که رقیب ما غایبان زیادی داشت اما در لیگ قهرمان همه تیم ها همه رقبا با کیفیت هستند.»
پیکه در ادامه افزود:«به تلاش ادامه می دهیم و در لالیگا باید شرایط را عوض کنیم. گلی که زدم به تیم ارامش داد. به خاطر دارم که اولین گلم در چمپیونزلیگ هم مقابل دینامو بود. طبیعی است که ما را مدعی قهرمانی چمپیونزلیگ ندانند اما به تلاش ادامه می دهیم. تیم خوبی داریم و بالاخره نتایج مناسبی خواهیم گرفت. بخش زیادی از فصل مانده است. سال آسانی نیست اما نتایج مناسبی کسب خواهیم کرد

مدافع کهنه‌کار آبی‌اناری‌ها در پایان در مورد وضعیت بارسلونا و استعفای جوزپ ماریا بارتومئو گفت:«هیئت مدیره جدید روی کار آمده و در ماه های آینده همه چیز تغییر خواهد کرد. در باشگاهی نظیر بارسا هرگز سال مناسبی برای تحول وجود ندارد. انتخابات در راه خواهد بود و در ماه های آینده تغییراتی را شاهد خواهیم بود. سال اسانی نیست اما در زندگی همیشه تغییرات وجود دارند.»

 

مرتبط:

بارسلونا 2 – دینامو کی‌یف 1؛ برد دشوار در شب گلزنی دوباره‌ی مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر