17:51 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم فوتال آث میلان پس از پایان بازی با عصبانیت از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر لیل انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، استفانو پیولی  از شکست غیرمنتظرۀ تیمش برابر لیل در لیگ اروپا با عصبانیت از اشتباهات تیمش انتقاد کرد.

پیولی پس از پایان بازی در صحبت با خبرنگاران گفت:«ما بازی را بد شروع نکردیم اما من انتظار داشتم در حمله خطرناک‌تر باشیم درحالیکه نتوانستیم به اندازه کافی فرصت گلزنی خلق کنیم. در مقابل تیمی که در ضدحمله اینقدر قوی عمل می‌کند به محض اینکه ما جلو می‌رفتیم ناخودآگاه فضاهایی باز می‌شد که همان چیزی بود که حریف می‌خواست. ما خودمان همانطور بازی کردیم که مورد پسند حریف بود
سرمربی میلان در ادامه گفت:«ما مثل همیشه نکات مثبت و منفی بازی را بررسی می کنیم. ولی برای اولین بار بعد از مدتها در این بازی نقاط منفی ما بیشتر از نقاط مثبت بود. ما خودمان نبودیم و در بدترین بازی ممکن اشتباهات بدی کردیم. چون لیل تیمی است که از این اشتباهات حداکثر استفاده را خواهد برد.»

میلان در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف لیل فرانسه رفت و با نتیجه 3-0 مغلوب شد. میلان با این شکست با شش امتیاز از سه بازی در رتبه دوم جدول گروه H قرار گرفت و لیل با 7 امتیاز به صدر جدول رفت. این شکست به روند شکست‌ناپذیر بودن میلان در 24 بازی پیاپی پایان داد.

سیاست استفاده گردشی از بازیکنان این بار به نفع پیولی عمل نکرد و لیل با هت تریک ستاره اش یوسف یازیجی موفق شد روسونری را در خانه در هم بکوبد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط:

لیگ اروپا؛ اولین شکست فصل برای میلان و برد ساده آرسنال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر