16:21 19 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه منچستریونایتد از آمادگی این باشگاه برای فروش گران‌ترین انتقال فوتبال به رئال مادرید خبر داده اند.

به گزارش اسپوتنیک، سرانن باشگاه انگلیسی منچستریونایتد به دلیل دوری ستاره فرانسوی از روزهای اوج او، قصد دارند با قیمت 53 میلیون پورند او را به رئال مادرید بفروشند.

© REUTERS / Action Images / Jason Cairnduff

شیاطین سرخ که در گذشته بارها مخالفت خود را با انتقال این بازیکن به رئال مادرید اعلام کرده بود، اکنون دوست دارد این انتقال نهایی شود. هافبک فرانسوی که روزی گران‌ترین انتقال فوتبال را با جدایی از یوونتوس و پیوستن به منچستریونایتد رقم زد، در حال حاضر به دلیل عدم درخشش در میدان فوتبال با کاهش قیمت مواجه شده است.

با انتقال برونو فرناندس به منچستریونایتد، پوگبا بیش‌تر در حاشیه قرار گرفت و اکنون به بازیکنی تبدیل شده است که آینده‌ای در این تیم ندارد و با توجه به رابطه خوبی که با زین‌الدین زیدان داشته است احتمالا به‌زودی به رئال مادرید خواهد پیوست.

عملکرد ضعیف پوگبا باعث شده تا قیمت این هافبک به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. قرارداد پوگبا با یونایتد به صورت خودکار تا 2022 تمدید شده اما درخشش والورده و از سویی عملکرد ضعیف پوگبا باعث شده تا حتی زیدان هم اصرار چندانی به خرید وی نداشته باشد به خصوص که رئال شرایط کاماوینگا در رن را دنبال می کند.

مرتبط:

کاهش علاقه زیدان به پوگبا؛ سرمربی رئال کاماوینگا را می‌خواهد
حمایت سولسشر از پُل پوگبا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر