10:58 27 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی چلسی معتقد است که مقایسه تیمش با لیورپول و منچسترسیتی در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر را کاهش دهد.

به گزارش اسپوتنیک؛ چلسی روز شنبه شفیلد را 4-1 شکست داد و این چهارمین پیروزی پیاپی شاگردان لمپارد بود. آنها در هشت دیدار اخیرشان بدون شکست بوده اند و عده زیادی از آنها به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی این فصل لیگ برتر یاد می‌کنند.

فرانک لمپارد درباره مقایسه تیمش با بزرگان فوتبال انگلیس به خبرنگاران گفت:«ما باید خودمان را ثابت کنیم چون فاصله ایجاد شده برای سطح ثبات با دو تیم بزرگ فوتبال دنیا و دوره مدرن لیگ برتر بسیار زیاد است. بنابراین ما باید درک کنیم که کجا قرار داریم و در این باره متواضع باشیم.»
سرمربی آبی‌پوشان لندن در پایان اظهار داشت:«ما این هفته بازی خوبی ارائه کردیم. حالا باید این روند نمایش مثبت را به یک روند دائمی و معمول تبدیل کنیم. این هدف بعدی ماست. من نمی‌خواهم بیش از حد پیش بروم ما باید موقعیت مان را درک کنیم و فروتن باشیم. ما این هفته وضعیت خوبی داشتیم و حالا باید سعی کنیم بدون فراز و نشیب به همین شکل ادامه بدهیم. من با چند موفقیت دچار غرور نخواهم شد.»

لیورپول روز گذشته به مصاف سیتی رفت و به تساوی 1 - 1 دست پیدا کرد تا تنها دو امتیاز از چلسی که در رده پنجم قرار گرفته بیشت داشته باشد. لسترسیتی نیز با یک امتیاز بیشتر نسبت به سرخپوشان در صدر قرار دارد.

مرتبط:

چلسی 4 – شفیلد 1؛ آبی‌ها به صدر نزدیک‌تر شدند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر