16:44 27 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بروسیا دورتموند نگران وضعیت جیدون سانچو است زیرا این بازیکن انگلیسی پس از رد پیشنهاد یونایتد، ندرخشیده و آمار ضعیفی داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد در نقل‌وانتقالات تابستانی، شدیداً به دنبال جیدون سانچو بود اما باشگاه بروسیا دورتموند با جدایی او مخالفت کرد و در نهایت این بازیکن در سیگنال ایدونا پارک ماند.

سانچو اما پس از رد پیشنهاد شیاطین سرخ، ندرخشیده و آمار ضعیفی تا حالا از خودش به جا گذاشته.

این بازیکن انگلیسی در دربی درکلاسیکر ( دیدار دورتموند – بایرن مونیخ) بسیار بد ظاهر شد و همین موضوع سبب شده میشاییل زورک، مدیر ورزشی دورتموند از کاهش کیفیت بازی این بازیکن شکایت کند.

او به خبرنگاران آلمانی گفت:" سانچو دیدارهای بهتر و موثرتری نیز در کارنامه خود داشته است. او در حال حاضر درخشش طبیعی کمتری را از خود نشان می‌دهد. البته که ما با او حرف می‌زنیم اما این چیزی نیست که بتوان تنها با حرف زدن به دلیلش دست پیدا کرد".

مدیران دورتموند در حالی از این بازیکن شاکی اند که او تا اینجا در فصل جدید موفق به گلزنی نشده و تنها دو پاس گل برای هم تیمی‌های خود ارسال کرده است

به نظر می‌رسد که دورتموند از رد پیشنهاد یونایتد پشیمان است و در صورت دریافت پیشنهاد در زمستان، قطعاً این بازیکن را خواهند فروخت.

مرتبط:

سانچو را فراموش کنید؛ با هری کین امضا کنید
پیمان مخفی وکیل هالند با دورتموند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر