13:01 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ، به حضور در تیم‌های لیگ برتر تمایل نشان داده و آماده است به کارش در لیگ انگلیس ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک،  بایرن مونیخ از چند ماه پیش سعی در تمدید قرارداد آلابا داشت اما بر سر مسائل مالی با او به توافق نرسید و همین مسئله جنجال‌های فراوانی‌ را هم به همراه داشت، مخصوصاً زمانی که اولی هوینس رئیس سابقه باواریایی‌ها آلابا و مدیربرنامه‌هایش را شیفته پول توصیف کرد و پدر این بازیکن هم جوابش را داد. ادامه‌دار شدن اختلافات دوطرف بر سر مسائل مالی اکنون باشگاه بایرن مونیخ را به کلی از تمدید قرارداد بازیکنش منصرف کرده است و به این ترتیب آلابا در پایان فصل جاری بازیکن آزاد خواهد شد.

باشگاه‌های بارسلونا و رئال مادرید در گذشته به دنبال این بازیکن بودند و هنوز نیز به جذب او علاقه دارند، اما ویب سایت 90Min، امروز در گزارشی مدعی شده که این بازیکن 28 ساله به حضور در لیگ برتر علاقه نشان داده و آماده است تا به کارش کشور انگلیس ادامه دهد.

آلابا در حالی به حضور در لیگ برتر تمایل نشان داده که لیورپول و منچسترسیتی شدیداً به جذب او خوشبین هستند و این احتمال وجود دارد که این بازیکن به یکی از این باشگاه‌ها بپیوندد.

مدافع بایرن که در زمان حضور پپ در این تیم با او همکاری و رابطه بسیار خوبی داشت، نیم نگاهی به همکاری مجدد با گواردیولا دارد و کار کردن زیرا نظر کلوپ را همانند تیاگو در برنامه‌هایش دارد.

مرتبط:

بایرن، اوپامکانو را جایگزین آلابا می‌کند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر