09:37 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارسلو مدافع برازیلی رئال مادرید در راه انتقال به سری آ قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه فرانسوی «Le 10 sport» خبر داده که باشگاه یوونتوس در وضعیت بهتری از سایر رقبا از جمله تاتنهام برای به خدمت گرفتن مارسلو از رئال مادرید در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی پیش رو قرار دارد.

به نظر می‌رسد یوونتوسی‌ها قصد دارند با جذب مارسلو، سمت چپ دفاع خود را به او بسپارند. به نظر می رسد که اصرارهای بی پایان زیدان به احیای مارسلو هیچ نتیجه ای ندارند. بازیکن برازیلی باید آماده رفتن شود و خیلی بعید است که او را در فصل 22-2021 با پیراهن رئال مادرید ببینیم.
گفته می‌شود یوونتوس و اینتر با مبلغی حدود 10 تا 12 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن مارسلوی برازیلی رقابت خواهند کرد. شاید فروش رگیلون و اتکا کردن به مارسلو یکی از اشتباهات بزرگ رئال مادرید و زیدان در نقل و انتقالات تابستانی بود. باید دید که چه کسی در تابستان بعدی به عنوان رقیب مندی و جانشین مارسلو به رئال مادرید می‌آید.

مارسلو که از سال 2007 در رئال مادرید حضور دارد و قهرمانی متعدد از جمله چهار قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است، قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه در سال 2022 به پایان می‌رسد.

مرتبط:

پشیمانی شدید زیدان از اعتماد به مارسلو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر