20:20 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطورۀ فوتبال منچستریونایتد شایعات مربوط به پیوستن مائوریسیو پوچتینو به منچستریونایتد و برکناری اوله گونار سولشر از هدایت تیم را قاطعانه رد کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، اوله گونار سولسشیر به واسطه عملکرد فصل جاری منچستریونایتد در مسابقات لیگ برتر انگلیس مورد انتقاد قرار گرفته است.

ریو فردیناند، بازیکن و همبازی سابق سولسشایر در منچستریونایتد درباره شایعات پیرامون آینده این سرمربی گفت: «اگر بخواهم صادقانه بگویم، این صحبت‌ها بی احترامی به سولسشایر است. من از منبعی بسیار موثق شنیده‌ام هیچ‌گونه صحبتی یا چیزی شبیه به این با پوچتینو در کار نبوده است.»
ستاره سال‌های پیش شیاطین سرخ در ادامه همچنان به پشتیبانی‌اش از سرمربی کنونی یوناتید پرداخت و گفت:«فکر می‌کنم مطرح کردن این مباحث درست نیست. این مرد شغلش را دارد و تیمش در زمان نیاز نتیجه گرفته و نباید چنین رفتاری با او صورت بگیرد. این مطلبی بود که باید به آن اشاره می کردم.»

اگرچه سولسشیر اعلام کرده رابطه خوبی با باشگاه دارد و مشکلی با مسئولان وجود نداشته اما رسانه‌های انگلیسی می‌گوید مائوریسیو پوچتینو به عنوان جانشین احتمالی این سرمربی در نظر گرفته شده است و در صورت تکرار نتایج ضعیف، سرمربی سابق تاتنهام روی نیمکت شیاطین سرخ می‌نشیند.

 

 

مرتبط:

باشاک‌ شهیر 2 – یونایتد 1؛ بی‌روح و بی‌برنامه مثل منچستر سولسشر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر