19:43 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی فرانسه، بار دیگر از آنتوان گریزمن حمایت کرد و مدعی شد که این بازیکن در بارسلونا تحت فشار است.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن مهاجم فرانسوی بارسلونا، همانند فصل گذشته در این تیم موفق نبوده و هنوز از روزهای درخشان او در تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید خبری نیست.

این مهاجم 29 ساله در فصل جاری در 10 بازی برابر آبی‌اناری‌ها به میدان رفته و موفق شده تنها یک بار برای این تیم گُلزنی کند.

گریزمن اما در تیم ملی ستاره درخشانی است و یکی از مهره‌های کلیدی دیدیه دشان شمرده می‌شود.

او که چند روز قبل به تیم ملی دعوت شد، مورد حمایت سرمربی خروس‌ها قرار دارد و دشان در آخرین گفت‌وگویش بار دیگر از گریزمن حمایت کرد و مدعی شد که بازیکن تیمش در بارسلونا تحت فشار قرار دارد.

او در این مورد به خبرنگاران گفت:" وقتی باشگاهی در امر گلزنی به مشکل می خورید، طبیعی است که اوضاع کمی دشوار شود و این اتفاقی است که حالا برای گریزمن رخ داده است. او مقابل دروازه بدشانس هم بوده و امیدوارم بتواند از این فشار خارج شود. شرایط گریزمن در بارسا هنوز خوب نیست و او کمی تحت تاثیر این وضعیت قرار دارد اما این هم باعث نمی شود تا توانایی های او را زیر سوال ببرم. گریزمن برای من یک بازیکن ثابت شده است".

دشان در حالی چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است که قبل از این در مورد استفاده از این بازیکن در ترکیب نیز انتقاداتی کرده بود.

مرتبط:

مشکل گریزمن پست بازی او نیست، فقط اعتماد به نفس ندارد!
طعنه سنگین بازیکن سابق رئال در آستانه ال‌کلاسیکو به گریزمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر