14:23 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع چلسی گفته است که او خوش شانس بود در ایتالیا با دو استاد "مانند پائولو مالدینی و الساندرو نستا" بازی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیاگو سیلوا، مدافع برازیلی چلسی که در حال انجام بازی‌های ملی است و در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره حرفه خود صحبت کرد.

تیاگو سیلوا
© Sputnik / Владимир Астапкович
مدافع چلسی در باره حضورش در ایتالیا گفت:«هر کشوری روش خاص خود را برای فوتبال دارد. من در ایتالیا رشد یافتم، یکی از بهترین مدارس برای مدافعان و بخش دفاعی. در آغاز کارم آنقدر خوش شانس بودم که در کنار دو استاد بازی کردم. من با مالدینی بازی کردم و سپس فرصتی پیدا کردم که با نستا بازی کنم ، دو سال با آنها بازی کردم و در آن زمان چیزهای زیادی آموختم.»
سیلوا در ادامه گفت:«فوتبال در فرانسه فیزیکی تر و سخت تر است. پاری‌سن‌جرمن در سال های اخیر سلطه داشته و همین امر ما را به ریسک بیشتر سوق داده است. در لیگ برتر اما شما با تیم‌های بسیار سریع و بازیکنان سرعتی رو به رو می شوید. بعد از دو بازی اول من به خاطر بسیاری از دوئل های سرعتی و هوایی سر درد گرفته بودم. لیگ برتر قطعاً با دو لیگ دیگری که من در آنها بازی کرده بودم متفاوت است.»

این بازیکن 36 ساله در جنوری 2009 به میلان پیوست و در تابستان 2012 به پی‌اس‌جی رفت. تابستان گذشته او پاریس را ترک کرد و به عنوان بازیکن آزاد به چلسی رفت.

 

 

مرتبط:

تیاگو سیلوا؛ هم سطح فن دایک و کومپانی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر