07:25 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با توجه به وضعیت مالی باشگاه رئال مادرید، به نظر می‌رسد ستاره‌های کهنه‌کار و باتجربۀ این باشگاه این تیم را ترک کنند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه رئال‌مادرید به تدریج با بازیکنان باتجربه‌اش که دستمزد زیادی هم دریافت می‌کنند، قطع همکاری خواهد کرد.

در همین حال، سایت «ESPN» خبر داد، در پی شیوع ویروس کرونا و کمتر شدن قدرت مالی باشگاه رئال‌مادرید، برای جبران خسارت مالی برخی بازیکنان کنار گذاشته خواهند شد. در این بین نام سرخیو راموس، مارسلو، کریم بنزما و رافائل واران هم به چشم می‌خورد.

بودجه سال 2021 باشگاه رئال‌مادرید به میزانی نیست که بتواند حقوق بالای آن‌ها را تأمین کند و یا باید حقوق‌شان را کاهش دهند یا به فکر جدایی باشند. در خصوص راموس، هرچند پرز خواهان ادامه سرجیو راموس در تیم خود است اما راموس به صورت جدی در حال بررسی شرایط و گزینه‌های ترک سانتیاگو برنابئوست.

رئال مادرید پیشنهاد تمدید قرارداد 2 ساله با کاهش 20 درصد دستمزد فعلی را به او ارائه کرده اما این بازیکن علاقه‌ای به کاهش دستمزد 12 میلیون یورویی خود ندارد و معتقد است که باید علاوه بر حفظ دستمزد خود پیشنهاد تمدید قرارداد 3 ساله را دریاف کند. باشگاه‌های برتر اروپایی چون یوونتوس، منچستریونایتد، منچسترسیتی و پاری‌سن‌جرمن خواهان جذب او هستند و اگر راموس نخواهد به حضورش در اروپا ادامه دهد می‌تواند به تیم دیوید بکام در آمریکا یکجا شود.

مرتبط:

چک سفید الخلیفی برای راموس؛ کاپیتان هر چه می خواهد بنویسد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر