13:12 23 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچسترسیتی برای جذب دو ستاره استون‌ویلا و یک ستار باشگاه لیون برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ جک گریلیش، ستاره استون‌ویلا که پیشرفت کرده و به ترکیب تیم ملی انگلیس هم رسیده، از منچسترسیتی پیشنهاد دارد.

نشریه انگلیسی «استار» مدعی شد، باشگاه منچسترسیتی برنامه‌ای برای جذب ستاره شیرهای بیرمنگام دارد. البته علاوه بر گریلیش نامِ داگلاس لوئیس دیگر ستاره ویلا هم در لیست خرید سیتی به چشم می‌خورد. باشگاه منچسترسیتی برای جذب این دو بازیکن 100 میلیون پوند بودجه کنار گذاشته است. لوئیس که 2 سال عضو منچسترسیتی بوده سال 2019 به استون‌ویلا فروخته شد و بند بازگشت 25 میلیون پوندی دارد.

از سوی هم، نشریه «دیلی میل» اعلام کرد، «حسام عوار» از المپیک لیون، هافبکی است که آبی های آسمانی پروژه او را برای این منظور «کلید» می زنند. عوار 22 ساله که یکی از ارکان موفقیت تیم فرانسوی است، نظر پپ و مدیریت تیم دوم شهر منچستر را به خود جلب کرده است. از این رو حتی آمادگی دارد حدود 40 میلیون پوند بابتش خرج کند.

عوار البته فقط مورد توجه تیم لیگ برتری نیست. زیرا از فوتبال جزیره آرسنال هم به همکاری با عوار فکر می کند. این بازیکن که حالا در رادار 2 تیم لیگ برتری قرار گرفته و احتمال افزایش هواخواهان انگلیسی بیشتری هم بابتش وجود دارد، در فصل جاری 2 گل زده و یک پاس گل داده است.

مرتبط:

دی‌بروینه تمدید قرارداد با منچسترسیتی را تایید کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر