18:35 10 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرالکس فرگوسن به دلایلی می‌گوید کریستیانو رونالدو نسبت به لیونل مسی بازیکن بهتری است.

به گزارش اسپوتنیک، سرالکس فرگوسن سرمربی افسانه‌ای منچستریونایتد هم در مورد اینکه لیونل مسی بهتر است یا کریستیانو رونالدو، به اظهارنظر پرداخت.

فرگوسن که شش 6 سال در اولدترافورد مربی رونالدو بود و باعث شکل گیری و رشد این بازیکن شد، در گفت‌وگو با نشریه «میرر» گفت:«مردم می‌گویند که بهترین بازیکن جهان کیست و بسیاری از افراد به درستی مسی را انتخاب می‌کنند و شما نمی‌توانید با این عقیده مخالفت کنید.»
مربی افسانه‌ای شیاطین سرخ در ادامه ظهار داشت:«اما من عقیده دارم که رونالدو می‌توانست برای تیم‌های میلوال، کویینزپارک‌رنجرز، دانکستر راورز یا هر تیم دیگری بازی کند و هت‌تریک کند. اما مطمئن نیستم که مسی بتواند این کار را انجام دهد. رونالدو با هردو پای خود بازی می‌کند و خیلی سریع است. در هوا عالی است. البته مسی هم عالی است اما فکر می‌کنم رونالدو در بسیاری از موارد از مسی بهتر است.»

سال‌های درازی است که میان هواداران فوتبال جنگی است برای انتخاب بهترین بازیکن دنیا. جدال میان طرفداران مسی و رونالدو که هر کدام، بازیکن محبوب خود را بهتر از دیگری دانسته و معتقدند که بازیکن برگزیده آنها، یک قدرت فرازمینی دارد.

 

مرتبط:

مسی 4 رونالدو 10؛ آمار 10 بازی اخیر ملی دو اعجوبه فوتبال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر