07:34 26 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر ورزشی سابق باشگاه بارسلونا از پیشنهاد کاتالان‌ها به پی‌اس‌جی برای جذب نیمار در سال 2019 پرده برداشت.

به گزارش اسپوتنیک، «خاویر بورداس» مدیر ورزشی پیشن باشگاه بارسلونا و معاون جوزپ ماریا بارتومئو رییس این باشگاه در تازه‌ترین اظهاراتش از پیشنهاد آبی‌اناری‌ها به پی‌اس‌جی برای بازگشت نیمار در سال 2019 پرده برداشت.

بورداس در خصوص اینکه چرا انتقال نیمار به بارسلونا منتفی شد، گفت:«ما با نیمار فقط 20 میلیون یورو فاصله داشتیم. پدر نیمار به ما گفت که این اختلاف را جبران می‌کند اما این اتفاق رخ نداد. ما به سران باشگاه پاریسی پیشنهاد 110 میلیون یورو به اضافه تودیبو، راکیتیچ و دمبله را به صورت قرضی پیشنهاد دادیم اما آن‌ها 20 میلیون یورو اضافه‌تر می‌خواستند که به همین دلیل این انتقال ناتمام ماند.»
مدیر سابق باشگاه بارسلونا در پایان این گفتگو در مورد آینده لیونل مسی نیز گفت:«اگر او احساس کند که برای آینده شانس موفقیت و پیروزی داشته باشد به طور قطع در این تیم خواهد ماند. همه چیز به پروژه‌ای بستگی دارد که رییس بعدی باشگاه همراه خود می‌آورد. آینده لئو در باشگاه به چگونگی دید بارسا در آینده بستگی دارد.»

بورداس در همچنان فاش کرد که سران باشگاه بارسلونا برنامۀ جذب «کیلیان امباپه» ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن را در تابستان 2017 داشته است.

مرتبط:

مسی هنوز فکر میکند بارسا میتوانست نیمار را بخرد، اما نخرید
با وجود دعوا؛ نیمار هنوز برای بارسایی شدن امیدوار است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر